Na koniec jeszcze parę słów

Posłużę się tutaj cytatem z artykułu Katarzyny Sepielak i Dawida Władyki pod tytułem "Camino - pajęczyna, która oplotła Europę" który znalazłem na stronie
http://www.caminodesantiago.pl
"Wiele osób opisuje Camino jako przygodę swojego życia. Dla jednych jest ona symbolem, dla innych drogą wiary, sztuki czy kultury, podróżą przyrody i człowieka, spotkaniem z czymś ponadzmysłowym i poszukiwaniem samego siebie. (...) To nie tylko próba fizyczna - przejścia określonej ilości kilometrów w trudnych warunkach - to przede wszystkim wyzwanie mentalne i duchowe, do którego każdy musi być odpowiednio przygotowany."

Jeżeli moje strony przydadzą się komuś w przygotowaniach do przejścia caminho portugues to spełnią swoje zadanie.

Tym którzy planują pielgrzymkę do Santiago de Compostela polecam stronę Moniki i Pawla Buczkowskich http://www.caminodesantiago.pl
oraz stronę Polskiego Klubu Camino de Santiago
http://www.santiago.defi.pl

znajdziecie tam oprócz ciekawych wspomnien, mnóstwo ważnych informacji, porad praktycznych i linków.

Marek BanduchWarunki korzystania ze strony
Cała opublikowana treść (teksty, zdjęcia, grafika) chroniona jest prawem autorskim.
Dozwolone jest indywidualne, niezarobkowe przeglądanie stron przy pomocy standardowych, przeglądarek internetowych oraz sporządzenie wydruku na papierze, do celów prywatnych.
Treści zawarte na moich stronach internetowych zostały sporządzone na podstawie zebranych z wielką starannością materiałów własnych oraz wiarygodnych informacji osób trzecich, mimo to nie mogę wykluczyć nieumyślnych błędów.
Za wszelkie błędy, błędy w zapisie lub nieprawidłowe linki, jak również za szkody, które mogły powstać pośrednio lub bezpośrednio poprzez korzystanie z ofert tej strony nie przejmuję odpowiedzialności.

↑  wróć na początek strony  ↑